Forum www.egeppert.com
Forum www.egeppert.com

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Strona główna www.egeppert.com  

Archiwum 1 od 21.05.2003 do 03.11.2005    Archiwum 2 od 05.11.2005 do 08.02.2007 

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
14.02.2014 Kielce-Walentynki <3
Autor Wiadomość
kulfon26 

Wysłany: 09 Lut 2014 07:08   14.02.2014 Kielce-Walentynki <3

Jeszcze 5 dni a ja usycham z tęsknoty :-( (( to będą niesamowite Walentynki <3 achh
:-) a potem znów będę tęsknić echhhhh...

kulfon26 

Wysłany: 15 Lut 2014 05:05   

Witajcie wczorajszy koncert był cudowny (zresztą jak zawsze :-) ) Pani Edytka zmęczona ale znalazła czas i siłę na nasze uściski <3 Kocham kocham kocham i dziękuję za przemiłą dedykację na płytce <3.
No i miłość niewysłowiona została wyznana naszej JaśniePani <3.
Do zobaczenia we Wrocku. Ja już tęsknię..... <3
Ach i miło mi było poznać kilka osóbek:-)
Pani Majko zapomniałam odebrać nagrodę :-) ale jakoś to załatwimy we Wrocławiu :-p

Majka 

Wysłany: 17 Lut 2014 08:11   

Jestem przekonana, że do tamtego wieczoru jeszcze nie raz będziemy wracać pamięcią. Po ponad dwumiesięcznej przerwie koncert smakował wybornie. Sala była wypełniona po brzegi, a Pani Edyta już na samo wejście dostała burzę oklasków, co zresztą nie powinno dziwić, przecież ludzie wiedzieli Kogo przyszli posłuchać. Recital był naładowany emocjami i zawierał całą gamę nastrojów tworzonych poprzez poszczególne piosenki. Najbardziej gorącym punktem programu były tym razem piosenki kabaretowe, które w Walentynki nabrały szczególnej wymowy. "Mąż ideał" (do dziś nie wiem jaki naprawdę jest tytuł tego utworu) zrobił prawdziwą furorę, jedynie Pan Piotr odebrał to wykonanie jako taki "prezencik" walentynkowy, co jeszcze bardziej rozbawiło publiczność. Po tej dawce przedniego humoru temperaturę podgrzały żywiołowe wykonania piosenek kończących recital z fajerwerkiem w postaci "Och, życie...", które tradycyjnie wywołało entuzjazm na widowni. Owacja na stojąco, bukiet karminowych róż, Pani Edyta kłania się swojej widowni, a jeden z ukłonów wraz z szelmowskim uśmiechem kieruje w stronę kulis i stojącego gdzieś tam Pana Piotra. Sądzę, że było to takie małe zadośćuczynienie za "prezencik" walentynkowy :wink:

Potem było oczywiście pełne ciepła i humoru spotkanie z publicznością. Nie zabrakło też walentynkowej niespodzianki, bo na zakończenie wieczoru Pani Edyta otrzymała serce z piernika z autografami najbardziej wszędobylskich fanek i fana Oskara. Piernik, a ściślej mówiąc małe arcydzieło sztuki cukierniczej, wyglądał pięknie i pachniał nader smakowicie :o Brawa dla Kasi za pomysłowość i inwencję twórczą.

P.S. Zgodnie z ustaleniami poproszę samo Majka :wink: A w Kielcach tyle się działo, że sprawa nagrody rzeczywiście zeszła na dalszy plan :???: ale co się odwlecze, to nie uciecze :wink: :smile:

Pozdrawiam Majka :smile:

Odpowiedz do tematu