Forum www.egeppert.com

Pozostałe - ŻYCZENIA URODZINOWE DLA PANI EDYTY !!!

niki - 27 Lis 2011 02:02
: Temat postu: ŻYCZENIA URODZINOWE DLA PANI EDYTY !!!
W tym szczególnym Dniu, składam w Pani ręce bukiet serdecznych życzeń – zdrowia, nieustającej radości, pogody ducha, spełnienia marzeń, a w życiu zawodowym nowych inspiracji do dalszego tworzenia tej Sztuki, która uszlachetnia serca i przewraca do góry nogami nasze małe światy. WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO !
godis - 27 Lis 2011 04:21
:
witam,
w tym pięknym dniu chciałam życzyć pani
dużo zdrowia, szczęścia, spełniania marzeń
tych wielkich i tych całkiem malutkich.;)
Pogody ducha oraz zadowolenia
z siebie, pracy oraz nas-fanów.
Samych pogodnych chwil w życiu,
wiele uśmiechu i życzliwości
STO LAT :)

P.s bardzo się cieszę, że mogłam poznać
panią, muzykę, przecudny głos,
ciepło oraz skromność.

ślę moc uścisków dla pani oraz fanów. ;*
marta - 27 Lis 2011 06:30
:
Codziennie coraz lepszych dni, energii, zdrowia i wszystkiego co tylko sobie Pani zamarzy.
By energia , która daje Pani na każdym swoim koncercie była tak samo mocna jak zawsze.
Spełnienia najskrytszych marzeń :) .
PolskaNuta - 27 Lis 2011 07:45
:
Pani Edyto!

Z okazji urodzin przesyłam najlepsze życzenia: zdrowia, szczęścia, pogody ducha!
Realizacji wszystkich marzeń i wielu sukcesów - kolejnych fantastycznych płyt!
Niech każdy dzień przynosi coś nowego i sprawia, że miłość którą obdarowuje Pani innych wraca podwójnie!

Z wdzięcznością, szacunkiem i podziwem dla Pani talentu - Asia :)
Paweł Gabriel - 27 Lis 2011 09:10
:
Przez internetowe kabelki tylko taką mogłem przesłać. Z najlepszymi życzeniami od fana ze Świdwina.

Fado - 27 Lis 2011 09:11
:
Pani Edyto, wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń. Niech Pani żyje w zdrowiu, szczęściu i śpiewa nam jak najdłużej. :-)
KataK69 - 27 Lis 2012 05:13
:
Z okazji Urodzin wszystkiego, co najlepsze na każdy dzień. Z pamięcią-Kasia
alexc10 - 27 Lis 2012 03:21
:
Z okazji urodzin wszystkiego wszystkiego najlepszego !! Wiele zdrowia i radości , wielu wspaniałych chwil i ciepła rodzinnego. A dla nas, fanów WIEEELU wspaniałych koncertów i płyt na które bardzo czekamy :) Wszystkiego dobrego!!! :mrgreen:
Majka - 27 Lis 2012 06:03
:
W Dniu Urodzin wszystkiego co najpiękniejsze - szczęścia, zdrowia, radości każdego dnia oraz mnóstwa miłości i ludzkiej przyjaźni z serca życzy Majka
Paweł Gabriel - 27 Lis 2012 06:39
:
Z całych sił, najserdeczniej pozdrawiam.
niki - 27 Lis 2012 06:54
:
Z okazji Urodzin przesyłam moc najpiękniejszych życzeń - zdrowia, uśmiechu, spełnienia marzeń.
Fado - 27 Lis 2012 08:05
:
Pani Edytko, szczerze życzę wszystkiego, co naj-naj-najlepsze. :-)))
Załączam najcieplejsze myśli - Ada.
godis - 27 Lis 2012 09:35
:
Duzo zdrowia, szczesia, radosci, samych pozytywnych chwil w zyciu. 100lat. Spelnienia marzen tych ogromnych i calkiem malych. WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE :-)
godis - 27 Lis 2012 09:37
:
Samych pogodnych chwil w zyciu. Spelnienia marzen tych ogromnych i tych calkiem malych. Duzo zdrowia, szczesia, radosci. 100LAT W MILOSCI I WIELU FANOW
KataK69 - 27 Lis 2013 12:05
:
Tego dnia,
kilkanaście lat temu,
urodził się Ktoś,
kto sprawił,
że świat stał się piękniejszy,
po prostu wspanialszy...

Jestem szczęśliwa, że czasami mogę być w tym świecie.
Pani Edyto- z Okazji dzisiejszego święta nieprzemijającej pomyślności
Kasia
Paweł Gabriel - 27 Lis 2013 03:12
:
Dziękując za już, prosząc o jeszcze, dołączam się do słów Kasi i kieruje do Edyty Geppert tylko najlepsze myśli i życzenia.
alexc10 - 27 Lis 2013 04:59
:
Pani Edytko, z całego serca wszystkiego dobrego z okazji urodzin :) <3
Kayo - 27 Lis 2013 06:26
: Temat postu: Życzenia :0
Wszystkiego naj- naj- najlepszego, zdrowia, szczęścia, pomyślności i Bożego błogosławieństwa z okazji urodzin!!! By śpiewanie zawsze było Pani radością, a scena niepodzielnym królestwem! Z serdecznością...
Fado - 27 Lis 2013 10:12
:
Droga Pani Edytko, wszystkiego najlepszego, samych szczęśliwych chwil.
Majka - 27 Lis 2013 10:59
:
Wszystkiego najlepszego, dużo dobrego zdrówka, mnóstwa radości, mocnego oparcia i niewyczerpanych sił do dalszej pracy, bo bez Pani piosenek to już ani rusz.
Majka