Jeśli chcesz być powiadamiany o nowościach
wpisz swój adres email: 
Dodaj adres do ulubionych

KONKURSY:Pytanie do Edyty Geppert - grudzień 2003

Przez kilkanaście tygodni zbieraliśmy Wasze pytania do Pani Edyty. Czy Edyta Geppert lubi konie? Czy jeździ na nartach? Kim chciała zostać, gdy była małą dziewczynką? Co uważa za swój największy sukces? Odpowiedzi na te i wiele innych, zaskakujących pytań, możecie przeczytać tylko na naszej stronie. Wystarczy kliknąć na poniższy link.

Edyta Geppert odpowiada na pytania Gości strony internetowej

Wśród wszystkich osób, które wzięły udział w naszej zabawie wylosowaliśmy trzech szczęśliwców, którzy otrzymają upominki promocyjne związane z płytą "Wierzę piosence". Single i plakaty Edyty Geppert z Jej autografem tym razem trafią do: Eugenii Piguły, Małgorzaty Michno i Mikołaja Dobrowolskiego.

Gratulujemy!
Wiosenny konkurs - maj 2003

Odpowiedzi na pytania, które zadaliśmy, większości Sympatykom Edyty Geppert nie sprawiły żadnego kłopotu. Oto one:
  1. Ile razy i w jakich latach, Edyta Geppert otrzymała główną nagrodę - Grand Prix - na Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu?
    Odp. Pani Edyta Grand Prix opolskiego Festiwalu - jako jedyna w historii imprezy - otrzymała trzykrotnie: w 1984 (za piosenkę "Jaka róża taki cierń", w 1986 (za piosenkę "Och życie, kocham Cię nad życie" i w 1995 roku (za piosenkę "Idź swoją drogą").

  2. Który z wielkich przebojów Pani Edyty został przez Nią ponownie nagrany w ubiegłym roku i znalazł się na płycie "Wierzę piosence"?
    Odp. "Jaka róża taki cierń".

  3. Kto jest autorem aranżacji wszystkich piosenek (z wyjątkiem "Na Krakowskim czy w Nohant") na ostatniej płycie Edyty Geppert?
    Odp. Krzysztof Herdzin.
Bardzo dziękujemy wszystkim za udział w konkursie. Promocyjne single z utworem "To się nie sprzeda Pani Geppert" opatrzone autografem Edyty Geppert otrzymują w drodze losowania: Anna Lewandowska, Adam Grochola i Grzegorz Konopka.

Gratulujemy!
Moja ulubiona piosenka z płyty "Wierzę piosence" - styczeń 2003

Przez cały miesiąc zbieraliśmy Państwa propozycje wraz
z uzasadnieniami wyboru. W wielu listach zastrzegali Państwo, że znakomita i piękna jest cała płyta i tylko zasady konkursu wymuszają na Was wskazanie tej jednej, jedynej piosenki.
Byli i tacy, którzy - nawet pomimo narzuconych reguł zabawy - nie potrafili się zdecydować
Miło nam poinformować, że Państwa ulubioną piosenką z płyty "Wierzę piosence" został utwór "Nie jest źle". Tuż za nim uplasowały się piosenki: "Cień księżyca", "To się nie sprzeda, Pani Geppert" i "Niekochane dziewczyny".

Bardzo dziękujemy za wszystkie miłe listy, które oczywiście przekazaliśmy Pani Edycie.

Promocyjne single z utworem "Cień księżyca" opatrzone autografem Edyty Geppert otrzymują w drodze losowania: Adam Główczewski, Rafał Jan Jedliński i Jacek Jastrzębski.

Serdecznie gratulujemy!

Złóż życzenia i wygraj plakat - grudzień 2002

Przysłali Państwo wiele pięknych świątecznych życzeń. Wszystkie przekazaliśmy Pani Edycie, większość opublikowaliśmy na stronie.  Zobacz życzenia  >>>

Piękne plakaty reklamujące płytę "Wierzę piosence" z autografem Edyty Geppert otrzymują: Ryszard i Zofia Heliasz, Przemysław Makarewicz, Henryk Laskowski, Lucyna Rogozińska i Wioletta. Serdecznie gratulujemy!Uwaga! Uczestnicy w/w konkursów, biorąc w nich udział, wyrażają jednocześnie zgodę na opublikowanie na tej stronie, w przypadku wylosowania nagrody, swoich danych osobowych.