Forum www.egeppert.com
Forum www.egeppert.com

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Strona główna www.egeppert.com  

Archiwum 1 od 21.05.2003 do 03.11.2005    Archiwum 2 od 05.11.2005 do 08.02.2007 

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Drogo drogo prowadź mnie!!
Autor Wiadomość
Marta (Nemo) 
...nie, nie żałuję...

Wysłany: 21 Cze 2007 10:01   Drogo drogo prowadź mnie!!

To zakładam wątek... ;) coby zachować te wszystkie dziwne przypadłości, jakie nas spotykają podczas naszych wycieczek po kraju w Celu Wiadomym :)

Kinia, Melissska, Mesia - czy nam się kiedyś uda NORMALNIE pójść na koncert, wrócić i nic dziwnego nas nie spotka? Żadnych kulek, bananów, różyczek, gołębi, meczów, zjazdów kibiców.......

Marta (Nemo) 
...nie, nie żałuję...

Wysłany: 21 Cze 2007 10:46   

No tak.......... wszystkie drogi prowadza przez Wrocław???? ;p ale ja ciągle mam nadzieję, że może kiedyś, choć raz.... nic nadzwyczajnego się nie zdarzy... nikt w nas kulką nie rzuci, nikt nas nie napadnie z prostym bananem, żadne gołębie nas nie opadną, drogę znajdziemy jak po sznurku, nie natkniemy się na lodowisko w drodze na koncert albo kałuże wielkości Morskiego Oka... a w przedziale będziemy same i biedni, normalni ludzie nie będą cierpieć....

Marta (Nemo) 
...nie, nie żałuję...

Wysłany: 21 Cze 2007 10:46   

:shock:

Marta (Nemo) 
...nie, nie żałuję...

Wysłany: 21 Cze 2007 11:04   

Jak widać różne rzeczy się dzieją, różne... główka róży w aftobusie, główką, ale co było z różyczką na dworcu????? Jedna pociągnęła, na wyraźne życzenie drugiej, i w jednej ręce zostały same płatki i listki, a u drugiej łodyżka... Wniosek: koleżance K. nie należy powierzać kwiatków w opiekę...!!!

Gwiazdka

Wysłany: 22 Cze 2007 08:30   

Marta (Nemo) napisał/a:
coby zachować te wszystkie dziwne przypadłości, jakie nas spotykają podczas naszych wycieczek po kraju w Celu Wiadomym

Oj temat rzeka...
Może ja się ograniczę tylko do wspomnienia pewnej wycieczki na koncert, gdzie jadąc z Gosią po drodze urwałam nadkole od auta i dojechało z nami na koncert na tylnym siedzeniu...
O policjantach, Straży Miejskiej pilotującej nas na miejsce koncertu (pod prąd, po chodnikach i przez... światła dla pieszych...) napiszę kiedy indziej... :) :)

mesia_love 
'wierzę piosence...'

Wysłany: 22 Cze 2007 03:58   Re: Drogo drogo prowadź mnie!!

Marta (Nemo) napisał/a:
Kinia, Melissska, Mesia - czy nam się kiedyś uda NORMALNIE pójść na koncert, wrócić i nic dziwnego nas nie spotka? Żadnych kulek, bananów, różyczek, gołębi, meczów, zjazdów kibiców.......

No ja nie chcę nic mówić, ale jak szłam na koncert u siebie a potem w Rybniku, to nic mnie nie spotkało, i byłam marudna :)
Ale ja chcę jeszcze raz zaśpiewać w jakimś wielkim mieście "kocham Cię życie" mówiłam, że to najlepsza obrona przed zbójami? NIKT za nami nie szedł.. co ja mówię - nikt nie szedł za nami w odległości kilometra! Wszyscy uciekali z minami jakby cos dziwnego widzieli.. Ech, Ci sztywniacy.. ;)

mesia_love 
'wierzę piosence...'

Wysłany: 22 Cze 2007 03:59   

Aha (moje roztrzepanie) i tradycyjnie JA jako JA na samym końcu..

Piękny ten watek, tak wiele możecie pisać :) i coś czuje ze ja też będę mogła pisać dużo jak sie z Wami częściej będę widywać :D

Marta (Nemo) 
...nie, nie żałuję...

Wysłany: 22 Cze 2007 08:32   

Hihihihi, jedni mają wspomnienia motoryzacyjne, inni kasowe, z kas PKP znaczy się... ;)

Mesia, a Ty mówisz, że w Rybniku nic się nie wydarzyło nadzwyczajnego???? No przecież nas poznałaś osobiście ;) i patrz, jakie to ma skutki długofalowe...............
I już masz co wspominać!!!! No chyba nie zaprzeczysz? :cool:

Marta (Nemo) 
...nie, nie żałuję...

Wysłany: 22 Cze 2007 09:04   

o licho.... :grin: a ja chyba będę musiał kupić bilet z Wrocławia, do Krakowa, przez Łódź i Warszawę.............. jeszcze lepiej........

Melisssa 
...nie przypadkiem...

Wysłany: 22 Cze 2007 09:48   

Ale Kinia przecież nie ma się czym przejmować...:):) A czasem nawet zabawnie było popatrzeć na zdziwione oczka Pań kasjerek ;)

Gwiazdka

Wysłany: 17 Lip 2007 06:31   

Marta (Nemo) napisał/a:
czy nam się kiedyś uda NORMALNIE pójść na koncert, wrócić i nic dziwnego nas nie spotka?

Do Galerii Przygód Niezwykłych w drodze na koncert dorzucę tym razem... wizytę u... okulisty baaardzo wieczorową porą, bo Oskarowi coś do oka wpadło.
Na szczęście limit przygód niezwykłych został wykorzystany jeszcze na Południu i reszta wycieczki upłynęła bez większych zakłóceń.

Gwiazdka

Wysłany: 19 Lip 2009 12:05   

Myślę że najwyższa pora odświeżyć listę Przypadłości Niezwykłych w drodze na koncerty ;-) Koleżanki niech się same pochwalą, jakim to środkiem transportu docierały wczoraj na koncert w Borowicach ;-) )

Paulka162 
Cień księżyca

Wysłany: 20 Lip 2009 05:49   

Docierały?! Kochana a jak wracały! Na koncert tylko połowę drogi przemierzyłyśmy... prawdziwym ogromnym wozem strażackim! W szoferce Panów Strażaków było nieco ciasno, ale w końcu my cztery plus pięciu strażaków. Tego jeszcze nie było!!! Zawieźli nas na samą polankę :) ALe wrócić też jakoś trzeba było... ale my jesteśmy Fanki Niezatapialne wszędzie sobie radzące. Panowie Strażacy byli tak mili, że zgodizli nas się podwieźć, i to pod samą bramę naszego domku wczasowego!!! Co prawda wóz już mniejszy i robiący mniejsze wrażenie. Ale tego jeszcze nie grali! :) Wielkie ukłony i podziękowania w kierunku Panów Strażaków, bo gdyby nie oni to pozostałoby nam chyba płynąć.

Melisssa 
...nie przypadkiem...

Wysłany: 20 Lip 2009 07:24   

Oczywiście transport niezwykły, Panowie Strażacy bardzo uprzejmi ale w tym miejscu warto również wspomnieć o podgórzyńskich(?) miejscowych, dzięki którym poniekąd Panowie Strażacy postanowili zabrać nas ze sobą i podrzucić nas na ową polankę...;)

Marta (Nemo) 
...nie, nie żałuję...

Wysłany: 20 Lip 2009 08:29   

No nie da się ukryć, że nie był to ani zwyczajny koncert, ani zwyczajny transport, ani zwyczajne okoliczności.... tak, gdyby nie Jacek spod sklepiku koło tramwaju w Podgórzynie, to bojowy wóz strażacki by nas ominął ;) wielkie MERCI dla wszystkich, którzy użyczyli nam wnętrz swoich wozów :)

Klaudia 
uparcie i skrycie..

Wysłany: 21 Lip 2009 11:29   

Tak, tak! A swoją drogą, to ciekawe czy Panowie Strażacy mieli świadomość, że do ich wozu jest w stanie upchać się za jednym razem 9 osób (4 Fanki i 5 Strażaków)??
I nie można nie powiedzieć, że "tamtejsi" ludzie są wspaniali! ;)

Paulka162 
Cień księżyca

Wysłany: 20 Paź 2009 09:59   

Do ciekawych zdarzeń mogę zaliczyć wczorajsze. Marzyłam o koncercie bez przygód... o ja naiwna! Bo co się robi kiedy nocny autobus nie przyjeżdża, a do pksu zostało tylko pół godziny? (a dworzec w zupełnie innej dzielnicy) Łapie stopa... A gdy żadne auto nie chce się zatrzymać? Wychodzi na środek jezdni (o 23.30) i macha (uwaga: omijać taksówki, przecież nie o to chodzi ;) ). Na szczęście nie sama tylko z przemiłą Asią.
Siedząc już w pksie uświadomiłam sobie, że dzięki Bogu trafiłam na Asię, bo nie sprawdziłam gdzie jest dworzec pks w Bydgoszczy :mrgreen: . Jakoś mi to umknęło... coś mi się pomieszało z Bielskiem, że pks obok pkp jest. Ach, tyle tych miast, tyle tych dworców ;)

Paulka162 
Cień księżyca

Wysłany: 20 Paź 2009 10:02   

Do ciekawych zdarzeń mogę zaliczyć wczorajsze. Marzyłam o koncercie bez przygód... o ja naiwna! Bo co się robi kiedy nocny autobus nie przyjeżdża, a do pksu zostało tylko pół godziny? Łapie stopa... A gdy żadne auto nie chce się zatrzymać? Wychodzi na środek jezdni (o 23.30) i macha. Na szczęście nie sama, tylko z przemiłą Asią.
Siedząc już w pksie uświadomiłam sobie, że dzięki Bogu trafiłam na Asię, bo nie sprawdziłam gdzie jest dworzec pks w Bydgoszczy :mrgreen: . Jakoś mi to umknęło... Szczegół prawda? :lol: coś mi się pomieszało z Bielskiem, że pks obok pkp jest. Okazało się, że dworce są w różnych częściach miasta :mrgreen: Ach, tyle tych miast, tyle tych dworców może się pomieszać ;)
Dzięki Asiu za pomoc :)

Klaudia 
uparcie i skrycie..

Wysłany: 20 Paź 2009 10:29   

Taaa.. to samo mogę powiedzieć o rodzicach Asi!
Zwłaszcza Pan Jacek, który odstawił mnie aż na samo stanowisko pks - żeby się czasem nie okazało, że autobus odwołany, czy coś ;)
A najlepsze jest to, że znaliśmy się.. od niecałej godziny? Uwielbiam takich otwartych ludzi! ;)

A co do łapania stopa to nie jestem w tyle.. jak jechałam 24.11.2007 do Jastrzębia Zdroju i autobus się zepsuł 30 km przed miejscem koncertu to.. no cóż, trzeba sobie jakoś radzić :P

I powiedzcie.. jak to jest, że jak jedziemy na koncert i zdarzy się coś niespodziewanego (co o dziwo zdarza się dość często w naszym przypadku) to to zawsze znajdą się jacyś życzliwi ludzie, którzy ratują sytuację..?! ;)
Czy to nie jest cudowne??

Paulka162 
Cień księżyca

Wysłany: 20 Paź 2009 10:41   

Jeśli masz na myśli Asię i Jej rodziców to cudowne!
Ale jeśli panów kierowców no to mają do wyboru: albo nas przejechać albo zabrać :) póki co na szczęście wybierają to drugie ;)

Odpowiedz do tematu