Forum www.egeppert.com
Forum www.egeppert.com

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Strona główna www.egeppert.com  

Archiwum 1 od 21.05.2003 do 03.11.2005    Archiwum 2 od 05.11.2005 do 08.02.2007 

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
KONCERT EDYTA W MUZYKU
Autor Wiadomość
Groszek 

Wysłany: 16 Lip 2013 11:24   KONCERT EDYTA W MUZYKU

Za 15 min TVP Rozrywka przypomi koncert z teatr Muzycznego w Gdyni. Potem jeszcze o 8.55 i jeszcze 22 go o 8,00 i 23 o 14,40. Wygląda na to że będą obie części w całości.
Mimo że mam nagrany swego czasy z TVP2 to czekam zawsze to wersja nie przerabiana z VHS.

Paweł Gabriel 
Gabriel

Wysłany: 17 Lip 2013 09:28   

Co tu napisać, by nie zabrzmiało trywialnie. Dla mnie był to najpełniejszy obraz możliwości wokalnych i interpretacyjnych Edyty Geppert z pierwszego okresu działalności, a przy okazji absolutna osobista premiera i zaskoczenie. Chwała Najwyższemu i redaktorom TVP Rozrywka, że wyemitowali ten program, a będą jeszcze powtórki.
    23 piosenki, z częścią poświęconą Hemarowi, z „Ja jestem tylko po to”, i „Pierwszego dnia po ślubie”, „Wyjdźże i zawrzyj chatę”. Emisja tego programu 18 lat temu umknęła moim rejestracyjnym zapędom, albo co bardziej prawdopodobne, służyłem gdzieś dzielnie na lotnisku, broniąc Ojczyzny przed imperializmem amerykańskim, chociaż nie. To było w 1995 roku. Wtedy już zaczął „szczerzyć kły” imperializm rosyjski. Żeby nie wklepywać wszystkich tytułów zawartych w programie wstawiam zdjęcie z zrzutami napisów końcowych. Dodam tylko od siebie, że koncert jest przewspaniały: bawi i wzrusza a przede wszystkim zachwyca kunsztem interpretatorskim i wykonawczym Edyty Geppert oraz towarzyszących jej muzyków. Szóstka z plusem należy się również realizatorom, całej ekipie „produkującej” to przedsięwzięcie. Dźwięk i światło, aż miło było patrzeć.

Wakacyjnie pozdrawiam. Gabriel

Odpowiedz do tematu