Forum www.egeppert.com

Wydarzenia - Nieporozumienie? W Empiku w Warszawie nie było Pani Edyty...

Agnieszka eF - 02 Wrz 2007 09:14
: Temat postu: Nieporozumienie? W Empiku w Warszawie nie było Pani Edyty...
Jak zobaczyłam, że w Warszawskim Empiku na Nowym ¶wiecie, Pani Edytka będzie podpisywać płyty, powiedziałam to od razu swojej przyjaciółce. A Ona, że pójdzie kupi płytę i poprosi o podpis dla mnie... jak dzi¶ dzwoniła już o godzinie 16stej było sporo ludzi... o godzinie 17stej kiedy to Pani Edytka miała podpisywać płyty, nie pojawiła się... Moja przyjaciółka mi mówiła, że kto¶ tam powiedział, że jest w jakim¶ teatrze. Jako¶ tak... nie rozumiem. To było jakie¶ nieporozumienie, czy co¶? Czy kto¶ tam jeszcze był?
Agnieszka eF - 02 Wrz 2007 10:52
:
ehhh :(
wła¶nie wiem, ze była¶ w Warszawie, bo widziałam opis...
a Panie Edytka była w jakim¶ Teatrze.
a wiesz może czy będzie znów?...
Klaudia - 02 Wrz 2007 10:58
:
Pewnie by napisali na stronce... t± informację o dzisiejszym spotkaniu już wykasowali... No szkoda że się tak złożyło...
Agnieszka eF - 02 Wrz 2007 11:00
:
szkoda. wielka szkoda. miałabym podpisan± płytę... :(
Klaudia - 02 Wrz 2007 11:03
:
Agu¶ nie przejmuj się będziesz miała :*
Anonymous - 03 Wrz 2007 12:15
:
Mnie, niestety nie było dzi¶, choć bardzo chciałem spotkać się z Pani± Edyt± na chwilkę, na powitanie, na serdeczny u¶cisk i ewentualne zdjęcie... Musiałem tego wieczoru być tylko my¶lami w tym miejscu i miałem koszmarne wyrzuty, że mnie nie ma. Nie czytałem wcze¶niej Waszych postów, aczkolwiek wiem już, że Pani Edyty nie było. Poza tym uważam, że EMPIK to najbardaziej bałaganiarski, choć ogólnopolski, salon muzyczny. Pytałem w sobotę przy Nowym ¦wiecie o to spotkanie z Artystk±. Nikt o niczym nie widział! Wkurzył mnie tamtejszy nieład informacyjny. S±dziłem, że to planowane spotkanie jest poł±czone ze europejsk± premier± albumu "¦piewam życie". Ten album ukazał się bowiem nakładem Oriente Musik pt. "Edyta Geppert & KROKE - I sing life". Chciałem kupić to nowe wydanie, ale EMPIK tego nie ma nawet w najodleglejszych planach sprzedażowych. Cóż, przy¶l± mi z Niemiec - już zamówiłem.

Do zobaczenia 07.09. w Teatrze Żydowskim, ale mam złe miejsca - X rz±d, mimo że rezerwowałem w pierwszym możliwym dniu rezerwacji. Przykro mi trochę, ale niech już będzie to miejsce i oby było. Na ten koncert mogłoby być nawet stoj±ce.

Pozdrowienia, Pani Edytko, Panie Piotrze i Wam... ode mnie.

Rzadko jestem teraz tu, z Wami, ale pracuję nad głosem i nad tekstami oraz muzyk± - nad własn± form± mojej wypowiedzi, nad scenicznym wyrazem tego, "co sercu jest bliskie i drogie...", ale w moim wydaniu.

Michał.
ula - 03 Wrz 2007 08:17
:
:wink: