Jeśli chcesz być powiadamiany o nowościach
wpisz swój adres email: 
Dodaj adres do ulubionych
 • "Cień księżyca" w Trójce
  Piosenka "Cień księżyca" promująca najnowszy album Edyty Geppert "Wierzę piosence" znalazła się wśród propozycji do Listy Przebojów Programu Trzeciego Polskiego Radia.

 • 18 stycznia 2003 Edyta Geppert była Gościem Magdaleny Jethon w audycji
  "Pani Magdo, tylko Pani to powiem" w Radiowej Trójce. W czasie audycji słuchacze mogli telefonicznie rozmawiać z Panią Edytą i zadawać Jej pytania za pomocą poczty elektronicznej.

 • 17 stycznia 2003 Edyta Geppert była Gościem "Muzycznego Salonu" - programu Andrzeja Kozery w Telewizji TMT.

 • 28 grudnia 2002 Edyta Geppert była ponownie Gościem Programu 1 Polskiego Radia. W audycji Violetty Lewandowskiej "Jak ja to lubię" Pani Edyta opowiedziała o nowej płycie zatytułowanej "Wierzę piosence", a także osobiście zaprezentowała Słuchaczom swoje ulubione nagrania z repertuaru innych artystów.

 • Edytę Geppert i Piotra Loretza przy świątecznym stole możemy zobaczyć w wydaniu specjalnym Magazynu Viva: "Viva. Święta" - nr 4/2002, którego motywem przewodnim jest "Gwiazdka z Gwiazdami".

 • "Kolędowanie bez barier"
  Edyta Geppert była Gościem czwartego już wigilijnego spotkania Fundacji "Porozumienie bez barier" Jolanty Kwaśniewskiej, działającej na rzecz pomocy dzieciom. Podobnie jak w poprzednich latach, okolicznościowy koncert połączony był z uhonorowaniem statuetkami "Motyli" najhojniejszych darczyńców.

 • Złote "Pytania do księżyca"!
  10 grudnia 2002 Edyta Geppert odebrała z rąk Prezesa ZPAV-u Andrzeja Puczyńskiego "Złotą Płytę" za sprzedaż ponad 35 tys. sztuk albumu "Pytania do księżyca". Wydarzenie to miało miejsce podczas recitalu Pani Edyty w Krakowie rejestrowanego dla TVP 2.

  Bardzo pięknie dziękujemy tym wszystkim z Państwa, którzy tłumnie przyjechali do studia telewizyjnego w Łęgu, aby towarzyszyć Pani Edycie podczas tego nagrania. Atmosfera była gorąca i niezwykła o czym wszyscy mogli przekonać się 21 grudnia 2002, oglądając obszerne fragmenty recitalu "Wierze piosence" w TVP 2.

 • 8 grudnia 2002 w EMPiK-u przy Rynku Głównym w Krakowie Edyta Geppert podpisywała swoją najnowszą płytę zatytułowaną "Wierzę piosence". Kolejne spotkanie Pani Edyty Geppert z Wielbicielami połączone z podpisywaniem płyty odbyło się w Warszawie 11 grudnia 2002 w EMPiK-u Megastore przy ul. Nowy Świat.

 • 8 grudnia 2002 między godz. 13.00 a 15.00 Edyta Geppert była współgospodarzem programu Radia Kraków.

 • 4 grudnia 2002 Edyta Geppert wystąpiła gościnnie w programie rozrywkowym "Tylko miłość" emitowanym w telewizji TVN.

 • 3 grudnia 2002 Edyta Geppert była Gościem Programu 1 Polskiego Radia.
  Na rozmowę, ilustrowaną piosenkami z nowej płyty, zaprosił Panią Edytę do Informacyjnego Magazynu Muzycznego "W to mi graj" Marek Gaszyński.


 • 30 listopada 2002 mieszkańcy Warszawy i okolic mogli obejrzeć najnowszy teledysk Edyty Geppert do piosenki "Cień księżyca" oraz wysłuchać krótkiej rozmowy z Artystką w programie Jacka Majewskiego "Muzyka na żywo" w TVP 3.

 • 28 listopada 2002 o nowej płycie Edyty Geppert dowiedzieli się wielbiciele Artystki na całym świecie! Pani Edyta była Gościem Doroty Szpetkowskiej w oprawie TV Polonia.

<< 1 2 3 4 5 >>